Елеватор
Головне:
Елеватор

Елеватор «Кулевча» на Одещині працює за системою НАССР

Елеватор «Кулевча» на Одещині працює за системою НАССР

У «Прометей» в активах з’явився третій елеватор в Одеській області.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

Елеватор розташований в Одеському регіоні в Білгород-Дністровському районі, с.Кулевча.

Місткість одночасного зберігання 80 тис. тонн. Високопотужна система зерноочисних сепараторів продуктивністю до 200 т/добу забезпечує високі темпи прийому сировини. На елеваторі працюють дві спарені зерносушарки потужністю до 800 т/добу та можливістю одночасного сушіння двох культур.

Зерносховище має 2 точки приймання вагонів-зерновозів. Для великовантажних автомобілів на елеваторі передбачені 6 автомобілерозвантажувачів. Зважування проводиться на автомобільних вагах вантажністю до 80 тонн, довжина платформи – до 18 метрів.

Відпуск зерна здійснюється за допомогою 4 точок відвантаження на залізничний транспорт, загальна продуктивність – 800 т/добу. Зважування вагонів відбувається на залізничних вагах, а подача вагонів на територію здійснюється власним тепловозом.

Виробничо-технологічна лабораторія атестована на 8 видів с/г культур та оснащена необхідним сучасним обладнанням.

Важливою складовою технологічного процесу є система НАССР, яку «Кулевча» використовує для контролю безпеки харчових продуктів.

ГК «Прометей» значно збільшила темпи розширення елеваторних потужностей. Нове зерносховище прискорить технологічний цикл компанії в регіоні, зокрема відвантаження зерна в морські порти

Нагадаємо, USAID навчить особливостям впровадження системи НАССР. Також ми писали, що в Україні спростили процес впровадження НАССР.

Журнали