Елеватор
Головне:
Елеватор

Чистий прибуток «Астарти» у І півріччі скоротився майже наполовину

Чистий прибуток «Астарти» у І півріччі скоротився майже наполовину

У І півріччі 2018 року консолідована виручка агрохолдингу «Астарта» склала 175 млн євро (-30% порівняно з аналогічним періодом минулого року).

Це відбулося на тлі скорочення цін на цукор, менших обсягів продажів та корекції курсу долара до євро, повідомила прес-служба компанії.

Показник EBITDA скоротився на 37% – до 60 млн євро, чистий прибуток – на 49% – до 37 млн євро.

Зокрема, цукровий сегмент агрохолдингу згенерував виручку 67,5 млн євро (39% у структурі консолідованого доходу). Продажі склали 185 тис. тонн при зниженні цін майже на 27%. Близько половини продажів були експортними – 92 тис. тонн.

Виручка сегменту сільськогосподарського виробництва скоротилася на 38% – до 49,8 млн євро відповідно до менших обсягів продажів основних культур (-41% – до 290 тис. тонн). Частка експорту склала 80% від загального обсягу продажів.

Виручка сегменту переробки сої склала 39,7 млн євро (-7% порівняно з аналогічним періодом минулого року). У І півріччі цінові тренди на ринку продуктів соєпереробки були змішаними: зниження цін на соєву олію було компенсовано зростанням цін на шрот. Експортні продажі склали 75% у натуральному еквіваленті.

Доходи сегменту молочного тваринництва скоротилися на 4% – до 14,7 млн євро при 7%-му скороченні цін на молоко та стабільних обсягах продажів. Виробництво молока у І півріччі зросло  на 2% – до 55 тис. тонн.

«Ми оптимістичні щодо врожаю пізніх культур і тенденції зменшення запасів цукру в Україні напередодні нового виробничого сезону», – прокоментував генеральний директор «Астарти» Віктор Іванчик.

Компанія, за його словами, продовжує інвестувати у вдосконалення цукрового та агровиробництва, а також в зернову інфраструктуру.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!