Елеватор
Головне:
Елеватор

BASF завершив купівлю активів Bayer, отримавши насіннєвий центр на Київщині

BASF завершив купівлю активів Bayer, отримавши насіннєвий центр на Київщині

Компанія BASF завершила операцію з придбання частин бізнесу і активів концерну Bayer.

Це дозволило BASF відкрити новий сегмент бізнесу насіння, неселективних гербіцидів і нематоцидних протруйників, повідомили в компанії.

Угода передбачає придбання глобального бізнесу гліфосінат-амонію компанії Bayer, насіння основних сортів культур на окремих ринках і можливості їх селекції та бізнесу насіння овочевих культур.

Також BASF придбала ряд продуктів для протруювання насіння і деякі гербіциди на основі гліфосату в Європі, що використовуються переважно в промислових цілях.

Крім цього, до компанії перейшла цифрова агроплатформу xarvio,  науково-дослідні платформи для виведення нових поліпшених сортів пшениці та деякі дослідницькі проекти по неселективних гербіцидах і нематоцидах.

Зокрема, серед активів Bayer в Україні BASF придбав науково-дослідний насіннєвий центр по роботі з зерновими колосовими в селі Центральне Київської області.

Щоб відобразити розширення сфери аграрного сегменту, підрозділ засобів захисту рослин BASF перейменовано в підрозділ агрорішень (Agricultural Solutions).

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!