Елеватор

Банк «Креді Агріколь» реструктуризував кредит «Мілкіленда»

Банк «Креді Агріколь» реструктуризував кредит «Мілкіленда»

Банк «Креді Агріколь» 4 липня підписав доповнення до угоди про кредитну лінію з дочірнім підприємством «Мілкіленд-Україна» і трьома аграрними дочірніми компаніями групи «Мілкіленд» про реструктуризацію боргових зобов’язань на загальну суму $14,456 млн (13,1 млн євро) .

«Відповідно до доповнення, термін погашення продовжується до 30 червня 2019 року, знижені процентні ставки були застосовані до заборгованості позичальника», ‒ повідомляється у піврічному звіті компанії.

«Мілкіленд» уточнює, що одержувачами коштів виступають СТОВ «Надія», ТОВ «Успіх-Мена» і ПАТ «Іскра», а кредит забезпечений заставою нерухомості цих дочірніх агропідприємств, виробничого обладнання, а також поручительствами від декількох дочірніх компаній групи і гарантіями холдингової компанії Milkiland N.V.

Згідно зі звітом, короткостроковий борг компанії за позиками в І півріччі збільшився на 1% ‒ до 104,6 млн євро, довгостроковий скоротився на 25% ‒ до 3 млн євро, а в цілому зобов’язання зросли на 6% ‒ до 159,6 млн євро. «Мілкіленд» уточнює, що в січні-червні цього року група виплатила 14,4 млн і залучила 13,9 млн євро.

Компанія відзначає, що до кінця поточного року сподівається завершити переговори, що тривають вз вересня 2014 року і підписати угоду про реструктуризацію синдикованого кредиту, залученого через UniCredit Bank Austria і Raiffeisenbank, прострочений борг за яким на кінець червня становив $58,6 млн.

Інтерфакс-Україна

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!