Елеватор

«Аскет Шиппінг» збільшив ємність одночасного зберігання до 100 тисяч тонн у Бердянську

У Бердянському морському порту почалося масове відвантаження експортних зернових вантажів. За тиждень портовий оператор «Аскет Шиппінг» відвантажив на експорт понад 50 тисяч тонн зернових.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

Виробничі потужності стивидоров забезпечують одночасну обробку 4-5 суден цілодобово.

Подальше зростання зернового експорту викликає необхідність розширити пропускну здатність Бердянського порту для забезпечення безперебійних експортних поставок в 2021/22 МР. «Аскет Шиппінг» звернувся до Міністерства інфраструктури України з пропозицією: розширити межі Бердянського морського порту і таким чином ввести в структуру портових потужностей об’єкт інфраструктури потужністю 100 тис.тонн одночасного зберігання зернових, побудований за кошти компанії.

Заповнюючи нестачу портових виробничих потужностей, «Аскет Шиппінг» побудував в межах міста Бердянськ об’єкт потужністю 100 тисяч тонн, який вже забезпечує основний обсяг вантажоперевалки Бердянського морського порту, одночасно накопичуючи і формуючи до 5-6 різних зернових суднових партій.

Нагадаємо, «Аскет Шиппінг» сформував свої потужності річкових перевезень. Також ми писали, що «Аскет Шиппінг» вперше відправив кукурудзу з Херсонського порта.