Елеватор

«Артемсіль» за вісім місяців збільшила виробництво солі на 24%

«Артемсіль» за вісім місяців збільшила виробництво солі на 24%

ДП «Артемсіль» за вісім місяців 2018 року випустило понад 1,2 млн тонн солі – на 28% більше запланованих показників і на 24% вище за показник минулого року.

Про це повідомила прес-служба компанії.

Зокрема, у серпні підприємство видобуло і переробило майже 180 тис. тонн солі, що на 73 тис. тонн (68,4%) більше, ніж у серпні 2017 року.

За вісім місяців 2018 року більш ніж на третину зросло виробництво солі, яка відвантажується без упаковки (навалом) – до 928,2 тис. тонн (75% від загального обсягу видобутку).

Крім того, порівняно з минулим роком на 7,6% збільшився випуск фасованої солі, на 18,1% – йодованої солі, на 6,9% – солі, затареної в МКР.

«Збільшити виробничі показники підприємству вдалося за рахунок зміцнення позицій на експортних ринках та зростання поставок до країн ближнього і далекого зарубіжжя, – зазначив в.о. директора «Артемсолі» Юрій Товстокоренко. – Крім того, збільшено обсяги відвантаження і на внутрішній ринок. Ми плануємо зберегти цю тенденцію до кінця року».

Цього року компанія почала випуск нового виду продукції – оптично сортованої солі в покращеній упаковці. Перші партії вже постачаються на внутрішній ринок.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!