Елеватор

Американська компанія хоче розпочати виробництво біопрепаратів для захисту рослин в Україні

Американська компанія хоче розпочати виробництво біопрепаратів для захисту рослин в Україні

Виробник засобів захисту рослин компанія TerraMax (США) розглядає можливість запуску в Україні заводу з виробництва біопрепаратів для захисту рослин.

Підприємство можуть відкрити в 2020 році, передають «Українські новини».

«Якщо ми домовимося, знайдемо загальну формулу виробництва і продажу в Україні, то в наступному році зможемо почати», – зауважив генеральний директор представництва «Террамакс Україна» (Київ) Юрій Гоголь.

За його словами, ідея щодо відкриття нового виробництва виникла ще на початку 2019 року, оскільки українські аграрії зацікавлені у своєчасній доставці свіжого продукту, що проблемно під час перевезення з США.

TerraMax планує виробляти в Україні інокулянти, в основі яких використовуються азоспірили – природні мікроорганізми, які сприяють росту рослин і працюють як фіксатор азоту, тобто збирають азот з повітря і грунту та доставляють його в кореневу систему.

Цей інокулянт дозволяється застосовувати в органічному виробництві.

Довідка

TerraMax займається виробництвом ЗЗР близько 20 років і займає 5% ринку США.

Компанія «Террамакс Україна» створена у 2017 році. Наразі компанія сертифікувала в Україні на 10 років інокулянти для сої та пшениці (по 2 препарати – рідкий і сухий), також ведуться лабораторні випробування з кукурудзи.

Inshe.tv

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!