Елеватор
Головне:
Елеватор

«Агромарс» хоче побудувати завод із переробки флотошламу

Поділитись:
«Агромарс» хоче побудувати завод із переробки флотошламу

ТОВ «Комплекс Агромарс» (торгова марка «Гаврилівські курчата») розглядає варіант будівництва заводу з переробки флотошламу, який утворюється після первинного очищення води, використаної в забійних цехах, на так званих флотаторах та надлишкового мулу біологічних очисних споруд.

Про це повідомила прес-служба компанії.

Зокрема, «Агромарс» зацікавилася проектом голландської компанії Mavitec. Цей завод із переробки флотошламу, як і завод з переробки курячого посліду, вироблятиме електроенергію, але в інший спосіб – методом газифікації.

За один день він зможе виробляти 1,1 МВт теплової енергії та органічне добриво – екочар, яке використовується як добавка до ґрунту, підстилка для тварин або добавка до кормів.

«У нас вже є завод із виробництва біодобавок із побічних продуктів тваринного походження. Коли ми побудуємо ще два заводи для переробки курячого посліду з використаною підстилкою, флотошламу і надлишкового мулу, то повністю замкнемо ланцюжок утилізації будь-яких відходів, що дозволить вирішити всі екологічні питання так, як це роблять в Європі», – пояснив заступник технічного директора компанії «Агромарс» Олександр Сурмач.

AgroTimes

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!