Елеватор

Агрохолдинг «Мрія» стає «Контіненталом»

Агрохолдинг «Мрія» стає «Контіненталом»

Агрохолдинг «Мрія» і компанія Continental Farmers Group (CFG) завершили процес об’єднання бізнесів. Відтепер вони працюватимуть під єдиним брендом – «Контінентал Фармерз Груп», обробляючи землі у п’яти областях Західної України.

Про це повідомили у компанії.

Центральний офіс компанії, як і раніше, буде в Тернополі, представництва «Контіненталу» працюватимуть у Києві та Вирові (Львівська область).

Назву об’єднаний бізнес отримав від бренду Continental Farmers Group, проте з акцентом, що «Контінентал» – українська компанія з міжнародним капіталом.

Процес інтеграції двох бізнесів тривав із листопада 2018 року.

«Хочу підкреслити, що відбулося злиття двох рівнозначних українських компаній, і це знайшло своє відображення й у новому логотипі, – зазначив генеральний директор «Контінентал Фармерз Груп» Георг фон Нолкен. – Ми не просто об’єднали два бізнеси, а зберегли при цьому всі кращі практики кожного».

Довідка

Агрохолдинг «Мрія» та компанія CFG, до складу якої входять дочірні підприємства «Агро ЛВ» і «Грейнленд», мають спільного інвестора – SALIC UK, який восени 2018 року придбав активи «Мрії». З листопада 2018 року компанії працюють як єдиний бізнес.

У червні 2019 року відбулося їхнє остаточне об’єднання і призначення нового генерального директора об’єднаної компанії «Контінентал».

Земельний банк в обробітку компанії складає 195 тис. га в Тернопільській, Львівській, Хмельницькій, Чернівецькій та Івано-Франківській областях.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!