Елеватор
Головне:
Елеватор

«Агроекологія» отримала право експортувати до Канади органічну продукцію

«Агроекологія» отримала право експортувати до Канади органічну продукцію

ПП «Агроекологія» (Полтавська область) отримала ще один органічний сертифікат на свою продукцію – за канадським стандартом COR (Canada Organic Regime).

До сертифікату занесене 31 найменування продукції рослинницької галузі підприємства. Це надає право експортувати її до Канади, повідомили в «Агроекології».

За інформацією Канадсько-українського проекту з підтримки торгівлі та інвестицій (проект CUTIS), Канада перебуває у ТОП-5 світових органічних ринків. Так, у 2017 році він демонстрував зростання у 8,7%, а його орієнтовний обсяг досяг 5,4 млрд канадських доларів (близько 3,5 млрд євро).

Зараз Канада – один із найбільших імпортерів органічних продуктів у світі поряд з країнами ЄС, США та Японією.

Довідка

ПП «Агроекологія» – найбільше в Україні підприємство, яке працює виключно за технологіями органічного землеробства. Має в обробітку 8 тис. га земель. Сертифіковане «Органік Стандарт» як виробник органічної продукції рослинництва: Переробляє зерно на власних потужностях, які також сертифіковані «Органік стандарт».

Має високопродуктивне молочне стадо, яке повністю забезпечене екологічно чистими кормами власного виробництва. Підприємство сертифіковане як виробник молока для дитячого харчування, а також атестоване як племінний завод із розведення української червоно-рябої молочної породи ВРХ.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!