Елеватор
Головне:
Елеватор

«Агро-Рось» експериментує з підстилковим матеріалом у пташниках

Поділитись:
«Агро-Рось» експериментує з підстилковим матеріалом у пташниках

ТОВ «Агро-Рось» (Черкаська область), один із великих виробників м’яса птиці, проводить експеримент із підстилковим матеріалом.

Про це журналу «Наше птахівництво» розповів головний технолог із птахівництва «Агро-Росі» Олександр Маріонда.

«Частину птиці посадили на гранульовану солому, тобто термічно оброблену й пресовану, а частину – на звичайній, – пояснив він. – Солома за властивостями поглинання води має середній рівень, а за її грануляції ця властивість збільшується. Особливо це важливо в ті періоди, коли збільшується вологість і виникає так зване підмокання підстилки, і саме в такий період застосування гранул має цю проблему розв’язати».

За його словами, це покращить мікроклімат у пташнику та загальний стан птиці. Адже волога підстилка завдає чимало шкоди, спричиняючи опіки на лапах, попечення грудок, намини на шкірі, дискомфорт, провокує виникнення таких хвороб, як аспергільоз, кокцидіоз, респіраторний мікоплазмоз тощо, що негативно впливає на якість тушки.

Довідка

ТОВ «Агро-Рось» входить у десятку лідерів із виробництва м’яса птиці в Україні. Вертикально інтегроване підприємство має повний цикл виробництва: від вирощування зернових до випуску готової продукції. Об’єднує чотири ділянки вирощування птиці загальною кількістю 1,5 млн голів, які розміщено в 41 пташнику із сучасним європейським обладнанням. Випускає курятину під ТМ «Золоте курча».

AgroTimes

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!