Агрономія

Українське насіння конкурентне на світовому ринку, – думка

Агропідприємство «Україна» на Тернопільщині отримало контракт на відправку першої партії насіння пшениці власного виробництва до Німеччини, що є найпереконливішим доказом високої якості продукції.

Про це AgroTimes розповів Олег Крижовачук, керівник підприємства «Україна».

«Нехай нині фраза: «Україна імпортує з Європи насіннєвий матеріал» не сприймається через призму того, що досі ми лише отримували посівний матеріал з ЄС, – зазначив Олег Крижовчук. – Але насправді ми вміємо і можемо виробляти насіння, конкурентне продукції кращих виробників світу. Я завжди це повторюю своєму колективу – і ми досягаємо успіху».

Досягнення підприємства є результатом роботи всієї команди: грамотних фахівців агрономічної служби, використання техніки найкращих світових брендів. А також будівництва інноваційного насіннєвого заводу, який обладнано зерноочисними машинами Westrup з індивідуалізованою комплектацією.

Керівник підприємства додав, що отримання сертифіката Global G.A.P. змусило колектив підприємства поглянути під іншим кутом на якість продукції, екологічність, дотримання техніки безпеки на виробництві тощо.

«Ми засвоїли цей урок. І докладемо зусиль, щоб німці залишились задоволені нашим насінням – це дасть початок освоєнню європейського насіннєвого ринку», – переконаний Олег Крижовачук.

Нагадємо, На зовнішніх ринках українське насіння зазнає цінової дискримінації.