Агрономія
Головне:
Агрономія

Сєвєродонецький «Азот» майже вдвічі збільшив обсяги виробництва добрив

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

У 2019 році Сєвєродонецький «Азот» майже вдвічі збільшив обсяги виробництва найбільш затребуваних добрив – аміачної селітри і КАС (карбамідо-аміачна суміш).

Про це повідомляється на сайті компанії.

«Робота проєктної установки з отримання добрив КАС дала змогу заводу збільшити обсяг виробництва КАС майже вдвічі – до 9,96 тис. тонн, у порівнянні з тимчасової схемою, що функціонувала раніше», – йдеться в повідомленні.

Крім того, модернізація аміачно-холодильної установки дозволить підприємству збільшити вчетверо обсяги перевантажуваного аміаку.

Як зазначається, за 11 місяців 2019 року Сєверодонецький «Азот» виготовив 319,94 тис. тонн аміачної селітри, 1,52 тис. тонн аміаку водного технічного, 9,96 тис. тонн КАС і 256,16 тис. тонн неконцентрованої азотної кислоти.

«Цього року підприємству вдалося частково відновити виробництво мінеральних добрив на давальницькій сировині. Ми виконали виробничий план. За базовим продуктом – аміачною селітрою – у нас зростання обсягів виробництва майже в три рази. Друга, дуже важливе для нас подія року – монтаж установки з отримання рідких добрив КАС, – зазначив голова правління підприємства Леонід Бугаєв.

Загалом за звітний період підприємство вклало в модернізацію та капітальні ремонти більше 32,35 млн грн. Більша частина інвестицій була спрямована на забезпечення надійного функціонування всіх технологічних комплексів.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!