Агрономія

В США запустили виробництво добрив на основі нанобульбашок

RainAg, провідний виробник рідких добрив в США, і Moleaer, компанія, що займається технологією розробки нанобульбашок, оголосили про співпрацю, запустивши виробництво добрив на основі нанобульбашок.

Про це повіомляється на сайті компанії RainAg.

Нові агрохімікати, що складаються з нанобульбашок, були випробувані на таких культурах як кукурудза, бавовна, пшениця, цукрово тростина, а також на фруктах і овочах.

Як показали проведені експерименти, агрохімікати з нанобульбашками підвищують урожайність кукурудзи на 16%, бавовни – на 12%, а суниці садової – більш ніж на 110%. Крім того, розроблені добрива знижують нецільовий стік біогенних речовин і вимивання підземних вод.

Також застосування в сільському господарстві нанобульбашок показало, що розробка покращує якість води для зрошення. Це свідчить про 50-відсоткове скорочення втрат врожаю від хвороб і підвищення стійкості сільськогосподарських культур до високих температур.

Таким чином, комбінуючи технологію нанобульбашок із добривами, фермери можуть знизити експлуатаційні витрати, скоротити ризики втрати врожаю і зменшити вплив на навколишнє середовище.

«Moleaer продемонструвала, що її запатентована технологія нанобульбашок перевершує інші методи для підвищення оксигенації кореневої зони і здоров’я рослин. Наша технологія обробки добрив – це якісний стрибок в еволюції ефективності добрив. Завдяки нашим випробуванням і результатами в польових умовах ми продемонстрували, що наші добрива знижують витрати для фермерів, а також скорочують вплив сільського господарства на навколишнє середовище в Америці», – зазначив Тім Форд, генеральний директор RainAg.

Раніше було названо головну умову, як запустити власне успішне виробництво добрив.