Агрономія

СВК «Родина» скоротить площі під озимим ріпаком

СВК «Родина» скоротить площі під озимим ріпаком

В СВК «Родина» скорочуватимуть площі під озимим ріпаком, натомість збільшать посіви гороху та кукурудзи на наступний рік.

Про це розповів головний агроном СВК «Родина» Василь Небога в інтерв’ю The Ukrainian Farmer.

За його словами, господарство планує засіяти, як і в попередні роки, по по 1–1,2 тис. гектарів озимих пшениці та ячменю.

«Площі під озимим ріпаком будемо зменшувати. На цей рік ми трохи збільшили площі під ним рік ми трохи збільшили площі під ним до 3 тис. гектарів, але такі обсяги складно навіть технічно обробити. Тому восени під урожай-2024 плануємо засіяти ріпаком 2,5 тис. гектарів», – зауважив Василь Небога.

Він уточнив, що на тлі скорочення посівів озимого ріпаку СВК «Родина» планує збільшити площі посівів гороху й кукурудзи на наступний рік.

«Зокрема, кукурудза потрібна передусім як кормова база для нашого поголів’я свиней, а також для розрахунку з пайовиками», – уточнив Василь Небога.

Нагадаємо, найвищу врожайність пшениці в СВК «Родина» на Одещині отримали після гороху. Раніше повідомлялося, як в СВК «Родина» на Одещині досягли високої врожайності озимого ячменю.