Агрономія
Головне:
Агрономія

Серед українських аграріїв зростає інтерес до біологічних засобів захисту рослин

Серед українських аграріїв зростає інтерес до біологічних засобів захисту рослин

За результатами аналізу українського ринку біопрепаратів експерти констатували зростання інтересу вітчизняних аграріїв до біологічних засобів захисту рослин, що сприяє збільшенню обсягу даного ринку.

На сьогодні до Державного реєстру пестицидів і агрохімікатів України внесено понад 200 видів біопрепаратів, що становить близько 10% від загальної кількості ЗЗР. Найбільше в Україні зареєстровано інокулянтів, повідомляє Pro-Consalting.

Згідно з результатами аналізу ринку, майже половина площ українських земель, оброблених в минулому році біопрепаратами, розташовується в Черкаській області. 

В інших регіонах біологічні засоби захисту рослин застосовуються набагато менше. На Херсонську область припадає 13,1% оброблених площ, Кіровоградську – 11,1%, і далі за зменшенням.

Про перспективність українського ринку біопрепаратів свідчить інтерес, який проявляють до нього іноземні компанії.

Зокрема, в минулому році японська транснаціональна корпорація Sumitomo придбала одного з найбільших українських дистриб’юторів засобів захисту рослин – «Спектр-Агро». 

Крім того, американська компанія TerraMax розглядає можливість почати виробництво біопрепаратів на території України в 2020 році.

Раніше повідомлялось, що Corteva Agriscience планує вивести на український ринок новий фунгіцид на біологічній основі.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!