Агрономія

Попри несприятливі погодні умови «Укрлендфармінг» сівбу озимої пшениці майже за планом

Попри несприятливі погодні умови «Укрлендфармінг» сівбу озимої пшениці майже за планом

Група компаній «Укрлендфармінг» завершила посівну кампанію озимої пшениці.

Зважаючи на несприятливі погодні умови з відсутністю опадів у серпні та вересні, сьогодні на території України засіяно лише понад 65% площ озимими зерновими, повідомили в компанії. 

Попри складнощі з дощами, група компаній «Укрлендфармінг» закінчила посів озимої пшениці під урожай 2020 року на полях у 22 областях України майже по плану. 

Повна відсутність опадів у серпні та вересні на більшості території України суттєво відрізняє посівну кампанію цього року від минулорічної, зауважили в «Укрлендфармінгу». 

«В умовах, коли на глибині в 1 метр немає запасів ґрунтової вологи майже 60 днів, ми вимушені були дещо перенести посів на більш пізній термін, ніж планували. Але зрештою, фінішували з невеликим відхиленням від плану», – зазначив керівник департаменту агровиробничої діяльності компанії Владислав Тютюнник.

Особливість цього сезону – посуха у серпні і вересні, також поставила виклики агровиробникам у боротьбі зі шкідниками. 

«Відсутність вологи вплинула на розвиток шкідників, адже для них найсприятливіші умови – це погода без опадів та високі добові температури (спека)», – зауважив Владислав Тютюнник.

За його словами, цього року попелиця та ріпакова міль особливо прогресують на посівах озимого ріпаку, зокрема на півдні України. 

Доводиться вживати екстразаходів, щоб запобігти негативним наслідкам та неконтрольованому поширенню даних шкідників, додав він. 

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!