Агрономія

Деструктори БТУ-ЦЕНТР відновлюють екосистему

Поняття «деструктор рослинних решток» у багатьох асоціюється з пришвидшенням розкладання й мінералізацією органічних речовин у ґрунті.

Про те, як цього досягти, йдеться у статтi AgroTimes.

Видання розповідає про можливість нівелювати порушення рівноваги в екосистемі, спричинені звуженням сівозмін і широким застосуванням агрохімікатів. Запустити відновлювальні процеси здатна агрономічно корисна мікробіота, живі клітини якої входять до складу біологічних препаратів, зокрема деструкторів рослинних решток.

Нагадаємо, вже 8 років ЕКОСТЕРН® Класичний контролює деструкцію побічної продукції й рослинних решток на полях 1700 господарств, серед яких і 15 потужних агрохолдингів (Kernel, Контінентал Фармерз Груп, Vitagro, ТАС АГРО та ін.) по всій Україні. Потенціал унікальної розробки БТУ-ЦЕНТР за цей час оцінили й застосували на практиці в 13 країнах світу.

Цьогоріч науковці вдосконалили формуляцію своєї розробки і створили нові деструктори рослинних решток. Із новими композиціями препарату в аграрія є змога сформувати індивідуальний/розумний підхід до кожного свого поля і кожного господарства. Відтак біологічні деструктори – це перший крок до точного землеробства.