Агрономія
Головне:
Агрономія

Деструктори для точного землеробства представлять на вебінарі

БТУ-ЦЕНТР успішно продовжує свій безкоштовний освітній проект «Живі вебінари 2.0» для аграріїв. На такій онлайн-зустрічі у п’ятницю, 23 липня,  йтиметься про деструктори для точного землеробства.

Про це AgroTimes розповіли у компанії.

«Цього сезону компанія представила нову лінійку деструкторів, настав час відкрити всі карти та розповісти детальніше про кожен, – зауважують у БТУ-ЦЕНТР. – Тому під час вебінару йтиметься про те, як відновити ґрунт після токсичних добрив та пестицидів, чи є альтернатива деструкторам у No-till, які бувають деструктори для екстремальних умов, а також що вигідніше: азотні добрива, деструктори чи гумати».

Багаторічний партнер БТУ-ЦЕНТР – компанія AGROTERRA– репрезентує слухачам вебінару сучасні технологічні рішення для внесення деструкторів. Крім того, передбачена жива дискусія з прихильниками різних технологій вирощування. Реєстрація на вебінар – обов’язкова. Реєстраційна форма – на  сайті компанії у розділі «Новини».

Нагадаємо, в 2021 році команда науковців БТУ-ЦЕНТР вдосконалила  формуляцію  Екостерн®. Нові композиції препарату дозволяють сформувати індивідуальний і розумний підхід до кожного поля і господарства.

Журнали