Агрономія

Agricom Group посіяв в оптимальні строки 90% площ під озимою пшеницею

Agricom Group посіяв в оптимальні строки 90% площ під озимою пшеницею

В Agricom Group затяжні дощі завадили вчасно зібрати пізні культури, які частково є попередниками під озимину. Через це довелося вимущено скоротити площі під озимою пшеницею. Разом з тим більшість посівів озимої пшениці посіяли в оптимальні строки.

Про це поінформував директор департаменту виробництва та розвитку Agricom Group Євген Горло у своїй колонці на AgroTimes.

«Загалом сівбу пшениці завершили на початку листопада. Відтак, в оптимальні строки вдалося засіяти 90% площ, а решту досівали вже в пізніші терміни з інтервалом до двох тижнів. Тому нині фази розвитку рослин варіюються від шильця до початку кущення, залежно від строків сівби», – зазначив Євген Горло.

Озиме жито компанії вдалося посіяти на всій запланованій площі – загалом у Чернігівському й Житомирському агрокластерах посіяли 500 га.

За словами агронома, технологію сівби озимих не змінювали. Як і раніше, підживлення мінеральними добривами плануватимуть ближче до весни.

«Після сівби й отримання сходів регулярно здійснюємо огляди озимих полів, фіксуємо, в якій фазі вони заходять в зиму, моніторимо процес перезимівлі, а вже навесні обираємо добриво, яке необхідно дати під кожне поле. Це може бути й аміачна селітра, і кас, і карбамід, залежно від ситуації», – додав фахівець.

Нагадаємо, Agricom Group збільшить посівні площі під вівсом.