Агромаркет

За рік на сервісі Uland зібрали майже 5 тисяч оголошень щодо обігу земель

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Інформаційній платформі Uland у лютому виповнюється рік. За цей період сервіс об’єднав 720 користувачів та зібрав майже 5 тисяч оголошень. Із них 2403 – про здачу в оренду земельних ділянок, а решта – про продаж землі, що не підпадає під мораторій. Оголошення активно розміщують користувачі з усіх областей України, і їх число дедалі активніше зростає.

Система має зручну карту, на якій можна знайти всі пропоновані до здачі в оренду чи продажу ділянки землі в тій чи іншій області або районі, що дає можливість краще зорієнтуватися на місцевості та за потреби підібрати кілька сусідніх ділянок, щоб сформувати більшу площу. На мапі також можна побачити, скільки людей цікавляться тією чи іншою пропозицією, та чи можливий торг. 

Крім того, на сайті розміщують оголошення про землі ОСГ, тому вони не губляться серед інформації про присадибні ділянки.

Так, наприклад, на карті видно, що найбільше оголошень про здачу землі в оренду надійшло із західних та центральних областей, а про продаж земельних ділянок – з Київщини.

«Надійною та ефективною систему роблять два основні принципи, – розповідає засновник та очільник проєкту Олександр Полховський. – По-перше, пошук землі по кадастровому номеру. Ця функція дає змогу користувачам публікувати своє оголошення швидше, адже за вказаним номером інформація про ділянку перевіряється в офіціальних джерелах. По-друге, на сервісі працюють регіональні агенти. Цей тип користувачів створений спеціально для того, щоб розділити та спросити роботу для власників та власне агентів».

Нагадаємо, на переконання Олександра Полховського, каталізатором прозорої взаємодії між учасниками земельних відносин можуть стати онлайн-сервіси.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями