Агромаркет
Головне:
Агромаркет

Визначено фіналісток освітньо-грантової програми від Corteva Agriscience для жінок TalentA

Corteva Agriscience назвала імена двадцяти фіналісток освітньо-грантової програми TalentA для жінок, які проживають у сільській місцевості та працюють у сільському господарстві для подальшої їх участі в програмі.

Переможниць було обрано серед більше ніж 90 заявок на участь. Оцінка здійснювалася шляхом сумарного підрахунку голосів від членів Експертної ради за кількома критеріями, які відображали особистий потенціал і пріоритети потенційних учасниць програми із врахуванням інтересів місцевих громад та перспектив громадського партнерства заради забезпечення продовольчої безпеки.

Фіналістками програми стали жінки різного віку від 26 до 62 років, які проживають у сільській місцевості різних регіонів України та працюють у різних сферах сільського господарства – учасниці проекту займаються вирощуванням зернових, овочівництвом, тваринництвом, птахівництвом, бджільництвом та садівництвом.

Фіналістками стали:

 1. Биковська Марина Олександрівна, Київська область.
 2. Бистрика Ілона Сергіївна, Одеська область.
 3. Бондар Оксана Григорівна, Луганська область.
 4. Бортич Лілія Іванівна, Чернівецька область.
 5. Гавриш Ірина Олегівна, Київська область.
 6. Доренко Наталія Юріївна, Кіровоградська область
 7. Ільків Катерина Степанівна, Львівська область.
 8. Клубок Любов Олександрівна,  Львівська область
 9. Лісовська Інна Павлівна, Волинська область.
 10. Мосейчук Марія Василівна, Полтавська область.
 11. Наумович Олена Олексіївна, Луганська область.
 12. Осадчук Галина Володимирівна, Хмельницька область.
 13. Попаз Віра Іллівна, Одеська область.
 14. Радкевич Лариса Альбертівна, Одеська область.
 15. Сабельнікова Валентина Олексіївна, Черкаська область.
 16. Стеценко Ірина Ігорівна, Херсонська область
 17. Страмнова Татьяна Ивановна, Херсонська область.
 18. Тарасенко (Лісова) Катерина Василівна, Львівська область.
 19. Шапочка Еріка Михайлівна, Закарпатська область.
 20. Шрайнер Ірина Сергіївна, Донецька область.

22 червня фіналістки програми TalentA розпочали безкоштовне інтенсивне навчання у десятитижневому освітньому онлайн-хабі під керівництвом досвідчених менторів та тренерів, а по завершенні курсу працюватимуть над мікропроєктами, спрямованими на посилення продовольчої безпеки в місцевих громадах.

Гранти на реалізацію трьох кращих мікропроєктів Corteva Agriscience у відповідності до нещодавно оголошених корпоративних цілей сталого розвитку надасть для тих проектів-переможців, які будуть спрямовані на покращання продовольчої безпеки громад та вирішення відповідних потреб шляхом подолання голоду, надання доступу до питної води, підтримки відповідального споживання, боротьби зі змінами клімату та збереження екосистем. Загальний грантовий фонд становить 12000 доларів США.

До авторитетної групи партнерів програми TalentA також доєдналося Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.