Агромаркет

Винзавод «Масандра» в Криму дозволили приватизувати, але поки що не будуть

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Російська влада Криму «станом на сьогодні» не збирається приватизувати винзавод «Масандра», хоча підконтрольний Росії парламент Криму дозволив таку операцію.

Про це повідомляє «Крим.Реалії» з посиланням на пресслужбу підконтрольного Кремлю міністерства майнових і земельних відносин півострова.

«Приватизація підприємства планується шляхом перетворення його на господарське товариство, власником 100% частки якого стане Республіка Крим. Підприємство буде реорганізовано з унітарного в господарське товариство. Таким чином, наразі питання про відчуження майна не розглядається. Акціонування ГУП РК «ПАТ «Масандра» дозволить зберегти висококонкурентний сегмент ринку з виробництва та реалізації харчової спиртовмісної продукції високої якості, а також більш ефективно управляти виробництвом», – повідомила підконтрольна Росії голова міністерства Ганна Анюхіна.

За її словами, реорганізацію проводять «на підставі федерального закону (сусідньої Росії – КР) від 27.12.2019 № 485-ФЗ «Про внесення змін до федерального закону «Про державні та муніципальні унітарні підприємства» і федеральний закон «Про захист конкуренції».

Раніше повідомлялося, що російський парламент Криму 27 травня вніс винзавод «Масандра» в «об’єкти приватизації, що підлягають приватизації шляхом перетворення в господарське товариство».

Раніше повідомлялося, що виноробне підприємство «Масандра» перейшло з російської федеральної власності у власність уряду Криму. Акт прийому-передачі підписали російський міністр сільського господарства півострова Андрій Рюмшин і начальник територіального підрозділу управління справами президента Росії в Криму Олег Подолько.

Кримське підприємство «Масандра» «націоналізували» в 2014 році та оголосили власністю Управління справами президента Росії.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями