Агромаркет

Верховна Рада ухвалила законопроєкт щодо підтримки бізнесу на період карантину

Верховна Рада ухвалила законопроєкт про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів щодо підтримки платників податків на період карантину через поширення короновірусу (COVID-19). 

Про це повідомляє прес-служба Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства.  

«Законопроєкт №3220 направлений на захист бізнесу від негативних наслідків у зв’язку з невикористанням економічного потенціалу», – йдеться в повідомленні.

Зокрема, законом внесено такі зміни:  

  • не застосовуються штрафні санкції за порушення податкового законодавства, вчинені  протягом  періоду з 1 березня  по 30  квітня  2020 року;
  • встановлено мораторій на перевірки господарської діяльності суб’єктів органами нагляду (контролю), окрім групи з високим ступенем ризику, до 31 травня 2020 року; – встановлено мораторій на проведення документальних та фактичних перевірок податковою службою з 18 березня по 18 травня 2020 року;
  • не нараховується та не сплачується плата за землю у період з 1 березня року по 30 квітня 2020 року;
  • об’єкти нежитлової нерухомості, що перебувають у власності фізичних або юридичних осіб, не є об’єктом оподаткування податком на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки з 1 березня по 30 квітня 2020 року.

Очікується, що цей закон зменшить негативні наслідки спаду економічної активності в країні від поширення коронавірусу COVID-19.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!