Агромаркет
Головне:
Агромаркет

Верховна Рада ухвалила законопроєкт щодо підтримки бізнесу на період карантину

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Верховна Рада ухвалила законопроєкт про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів щодо підтримки платників податків на період карантину через поширення короновірусу (COVID-19). 

Про це повідомляє прес-служба Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства.  

«Законопроєкт №3220 направлений на захист бізнесу від негативних наслідків у зв’язку з невикористанням економічного потенціалу», – йдеться в повідомленні.

Зокрема, законом внесено такі зміни:  

  • не застосовуються штрафні санкції за порушення податкового законодавства, вчинені  протягом  періоду з 1 березня  по 30  квітня  2020 року;
  • встановлено мораторій на перевірки господарської діяльності суб’єктів органами нагляду (контролю), окрім групи з високим ступенем ризику, до 31 травня 2020 року; – встановлено мораторій на проведення документальних та фактичних перевірок податковою службою з 18 березня по 18 травня 2020 року;
  • не нараховується та не сплачується плата за землю у період з 1 березня року по 30 квітня 2020 року;
  • об’єкти нежитлової нерухомості, що перебувають у власності фізичних або юридичних осіб, не є об’єктом оподаткування податком на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки з 1 березня по 30 квітня 2020 року.

Очікується, що цей закон зменшить негативні наслідки спаду економічної активності в країні від поширення коронавірусу COVID-19.

Джерело:
AgroTimes

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!