Агромаркет

Уряд додатково виділив майже 39 млн грн. на гранти переробникам

Уряд віділив 380 млн 985 тис. грн. з резервного фонду держбюджету для надання грантів підприємствам переробної галузі в рамках програми єРобота. 

Про це повідомляє пресслужба Міністерства економіки України.

 «Реалізація програми єРобота одночасно допомагає збільшувати ступінь переробки української продукції, а також створювати нові робочі місця. Наша задача перейти від експорту сировини до експорту готової продукції, яка має включати в себе якомога більшу додану вартість. Впевнена, що ті кошти, які виділяє уряд на підтримку бізнесу, згодом повернуться до бюджету у вигляді нових надходжень», – заявила перший віцепрем’єр-міністр – міністр економіки України Юлія Свириденко.

Гранти на загальну суму майже 381 млн грн отримають 63 заявники: 55 юридичних осіб, 7 ФОП та одна фізособа, яка має намір розпочати підприємницьку діяльність у сфері переробки зношених автомобільних шин.

Також виділені кошти сприятимуть створенню нових робочих місць та розвитку у галузях переробної промисловості щодо виробництва:

харчових продуктів;

меблів;

хімічних речовин і хімічної продукції;

готових металевих виробів;

електричного устаткування та неметалевої мінеральної продукції;

оброблення деревини та виготовлення виробів з деревини та корка;

текстильного виробництва.

Нагадаємо, уряд виділив 45 млн грн на гранти для розвитку переробних підприємств. Також ми писали, що більшість заявників на грантові кошти планує закупити переробне обладнання.