Агромаркет

В АСТАРТА-КИЇВ консультуватимуть власників землі

В АСТАРТА-КИЇВ консультуватимуть власників землі

АСТАРТА-КИЇВ на першому етапі ринку землі продовжить співпрацювати з орендодавцями на умовах добропорядного партнерства. У разі, якщо власник земельної ділянки захоче її продати, в компанії обіцяють надати фахові консультації.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

В АСТАРТІ нагадали, що вже більше 20 років ведуть свою господарську діяльність з виробництва сільськогосподарської продукції, ефективно використовуючи землю. Компанія концентрує свої зусилля на сталому і раціональному використанні землі та дотримується принципів ЕSG.

«Наша Компанія підтримує відкриття ринку земель сільськогосподарського призначення. Адже ми переконані, що людина, яка володіє будь-якими активами, у т.ч. і земельною ділянкою, повинна мати можливість ними розпоряджатися – продати, залишити у користуванні, здати в оренду або ж використати її в якості застави у банку. Сподіваємося, що проведення такої важливої для нашої держави реформи, позитивно вплине на життя кожного українця», – прокоментував функціонування ринку земель сільськогосподарського призначення в Україні генеральний директор агропромхолдингу АСТАРТА-КИЇВ Віктор Іванчик.

На цьому етапі реформи АСТАРТА не змінює своїх підходів і продовжує будувати довготривалі та взаємовигідні відносини з орендодавцями – власниками земельних ділянок – на умовах добропорядного партнерства.

«Але якщо орендодавці Компанії матимуть намір чи бажання продавати свої земельні ділянки, ми, поважаючи їх право, залишаємося з ними на постійному зв’язку і готові проконсультувати з будь-якого питання», – зауважив Віктор Іванчик.

За його словами, щоб забезпечити сталість, ефективність та прозорість усіх процесів, пов’язаних з користуванням земельними ділянками, компанія диджіталізувала бізнес-процеси. Зокрема, земельним банком тут управляють за допомогою цифрової платформи AgriChainLand. За останні 5 років Компанія накопичила величезну базу даних, що описують різноманітні якісні та кількісні характеристики полів, на яких ми працюємо: фізико-хімічні, агрохімічні. Також є інформація про історію обробітку, нарахування і виплат орендної плати тощо.

«Ми вдячні кожному нашому партнеру та готові і в подальшому продовжувати співпрацю як з існуючими, так і з потенційними власниками землі», – підсумував Віктор Іванчик.


Довідково:
Агропромхолдинг АСТАРТА-КИЇВ обробляє близько 220 тис. га земель сільськогосподарського призначення у 7 областях України: Полтавській, Вінницькій, Житомирській, Тернопільській, Хмельницькій, Чернігівській, Харківській. Партнерами компанії є 53.6 тисяч землевласників.
Основні культури вирощування – цукрові буряки, зернові та олійні культури. На Полтавщині компанія впроваджує органічне землеробство.
Нагадаємо, «Астарта-Київ» запускає інноваційну систему автоматизації виробництва.