Агромаркет

АСТАРТА експортувала першу партію органічної продукції

Агрофірма «Лист Ручки», яка входить до складу агропромхолдингу АСТАРТА-КИЇВ, експортувала першу партію органічної продукції.

Про це повідомляє пресслужба агропромхолдингу.

Угода на поставку органічної сої була укладена з німецькою переробною компанією  «Агріпротеїн ГмбХ» (Agriprotein GmbH). Відповідно до умов контракту якість поставленої продукції була підтверджена у два етапи. До підписання контракту перші зразки сої були відібрані і перевірені європейською лабораторією Galab (Німеччина), яка підтвердила органічне походження продукції та її високу якість. Другий етап перевірки відбувся вже після отримання замовником продукції, у ході якої органічний статус сої знову був підтверджений.

Минулого року АСТАРТА завершила трирічний процес з отримання першого врожаю органічних зернових та олійних культур, що відповідає прагненням європейських країн щодо розширення органічного землеробства.

У сезоні 2021 загальна площа земельного банку компанії під органічною продукцією становить 1800 га. В органічній сівозміні агропромхолдингу такі культури: соя, просо, гірчиця, соняшник, кукурудза та озима пшениця.

У планах компанії сертифікація такої продукції за стандартами Bio Suisse (Швейцарія) та USDA NOP (США).

Нагадаємо, АСТАРТА отримала 83 млн євро консолідованого доходу. Також ми писали, що АСТАРТА сплатила 3,2 млрд грн до бюджетів всіх рівнів.