Агромаркет

В AGR Group отримали результати аудиту щодо консолідованої фінзвітності

AGR Group – Agriculture & Grain Group отримав позитивний незалежний аудиторський висновок щодо консолідованої фінансової звітності від KPMG.

Про це повідомляє пресслужба холдингу.

Фінансовий результат діяльності холдингу A.G.R. Group за 2020 рік був підтверджений аудитом незалежної міжнародної аудиторської компанії KPMG (Кіпр). За результатами проведеної перевірки було отримано безумовно-позитивний аудиторський висновок.

«Ми отримали від незалежної міжнародної аудиторської компанії KPMG (Кіпр) вже четвертий по рахунку безумовно-позитивний аудиторський висновок за результатами перевірки консолідованої звітності за 2020 рік. Отриманий аудиторський висновок підтверджує фінансовий результат діяльності холдингу за 2020 рік. Фінансовий результат, отриманий у 2020 році свідчить про те, що ми можемо керувати непередбачуваними викликами і подіями, правильно аналізувати та прогнозувати ситуацію на ринках та раціонально і виважено приймати рішення. Тож наші клієнти, постачальники і фінансові партнери можуть бути впевненими, що ми виконаємо свої зобов’язання в терміни передбачені нашими домовленостями», – повідомила Тетяна Бенько, фінансовий директор A.G.R. Group.

Нагадаємо, в AGR Group віддають перевагу середньостиглим сортам сої. Також в агрохолдингу AGR Group застосовують кілька систем живлення посівів сої.