Агромаркет

Уряд схвалив концепцію щодо заохочення соціально відповідального бізнесу

Уряд схвалив Концепцію реалізації державної політики у сфері розвитку соціально відповідального бізнесу в Україні на період до 2030 року. 

Про це повідомляє Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства.

Відповідно до концепції, в Україні заохочуватимуть компанії під час своєї діяльності дотримуватися міжнародних стандартів та принципів відповідального ведення бізнесу.

«Ведення соціально відповідального бізнесу сприятиме підвищенню стандартів життя українців, зокрема, забезпеченню гідних умов та оплати праці, підвищенню рівня медичного обслуговування, зменшенню негативного впливу на навколишнє середовище», – йдеться в повідомленні.

Крім того, реалізація концепції дасть змогу компаніям, які впроваджуватимуть політику соціально відповідального ведення бізнесу, отримати конкурентні переваги на міжнародному ринку та можливості залучення додаткових інвестицій.

«Соціальна відповідальність – це невід’ємна складова бізнес-діяльності компанії. Вона  суттєво впливає на формування іміджу національного бізнесу і країни в цілому. Реалізація концепції сприятиме покращенню соціально-економічної, екологічної ситуації в країні та захисту прав людини відповідно до міжнародних норм і стандартів ведення бізнесу», – зазначила заступниця міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Юлія Свириденко.

Нагадаємо, експерт розповів, що дає агробізнесу соціальна відповідальність.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!