Агромаркет

МХП з початку року інвестував у соціальні та інфраструктурні проєкти понад 130 млн грн

Підприємства агроіндустріального холдингу МХП протягом десяти місяців 2019 року інвестували в соціальні та інфраструктурні проєкти у 14 регіонах України 132,6 млн грн.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Як зазначається, у порівнянні з першим півріччям 2019 року, агрохолдинг майже подвоїв інвестиції в розвиток і модернізацію дорожньої інфраструктури: з 23,4 млн грн до 40,4 млн грн. Сума допомоги освітнім закладам також подвоїлися і досягла 17,3 млн грн, у порівнянні з 9,01 млн грн у першому півріччі.

Наприклад, підприємство МХП «Перемога Нова» (Черкаська область), здійснює свої інвестиції в проекти КСВ на основі соціальних угод з громадами. Обсяг цих проєктів на 2019 рік становить 2,25 млн грн. А на ремонт доріг та співфінансування локальних проектів для розвитку громад, у тому числі створення сільських амбулаторій, підприємство МХП надало 12,8 млн грн.

Компанія МХП «Урожайна країна» (Сумська область) надала фінансування в обсязі понад 3 млн грн на ремонти сільських шкіл, доріг, а також на проведення до сіл водогонів та газогонів, технічне забезпечення діяльності державних Центрів надання адміністративних послуг на території громад присутності.

А «Старинська птахофабрика» (Київська область) вручала своїм співробітникам та їх родинам ключі від квартир – компанія побудувала сучасний тридцятиквартирний будинок.

Соціальні угоди з громадами для забезпечення сталого розвитку сіл присутності «Старинської птахофабрики» перевищують 1 млн грн, а в межах фінансування КСВ-проєктів за окремими напрямами розвитку інфраструктури громад і соціальних послуг для їх жителів компанія інвестувала близько 2,5 млн грн.

Нагадаємо, за дев’ять місяців поточного року МХП отримав $276 млн чистого прибутку, що на 94% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!