Агромаркет
Головне:
Під час карантину важливо зберегти логістичні потоки для забезпечення аграріїв насінням, - думка За два місяці Україна закупила за кордоном 6 тис. тонн сиру У Канаді послугами агроавіації користується кожен четвертий-п’ятий фермер У групі компаній «Олстас» знайшли спосіб уникнути промивання ґрунтових гербіцидів Зорянський елеватор на Рівненщині завершує відвантаження зерна Компанія FMC розпочала реєстрацію препаратів для захисту томатів від південноамериканської томатної молі Вітчизняні борошномели закликають владу тимчасово обмежити експорт зерна, аби запобігти здорожчанню хліба АМКУ призупинив впровадження «Укрзалізницею» нового договору про надання послуг На термінал Neptune зайшов під завантаження найбільший балкер Про нові органічні малинники площею 40–50 га на кілька років можна забути, – експерт
Агромаркет

Краудфандинг та 1,2 млн грн на підтримку сіл: соціальні проєкти «Кусто Агро»

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

На сьогодні компанія «Кусто Агро» освоїла 70% із загального бюджету на соціальну політику – майже 1,2 млн грн залучено на підтримку сіл та громад.

Про це повідомили в компанії.

Як зазначається, бюджет соціальної політики формується з розрахунку 50 грн за 1 га орендованої землі, по факту освоєння бюджету ця сума на сьогодні склала 75 грн на 1 га орендованої землі.

«Проблема, з якою зіштовхується «Кусто Агро» у своїй роботі — пасивність пайовиків. Люди сприймають вкладення в соціальну політику як обов’язок підприємства, а самі залишаються осторонь, не бажаючи приймати участь у жодних соціальних ініціативах.

Аби залучити населення до втілення соціальних проєктів, компанія започаткувала краудфандинг — спільний збір коштів на соціальні проєкти», – розповіла директорка Департаменту соціальної політики «Кусто Агро» Оксана Тальянчук,

За її словами, до липня в «Кусто Агро» вже затверджений бюджет на різноманітні заходи. Компанія й надалі розвиватиме краудфандингову платформу, щоб зацікавити людей долучитись до соціальних проєктів. Кожен може запропонувати ідеї щодо розвитку громади, на реалізацію яких збиратимемо кошти.

Крім того, у розвитку інфраструктури села особливу увагу «Кусто Агро» приділяє школам та садочкам. Цьогоріч у с. Ліщин облаштували дитячу площадку вартістю 120 тис. грн. Також замінено вікна на енергоефективні у школах с. Сінгурі та с. Пряжів Житомирської області, де працює підприємство СТОВ «Ліщинське», надано матеріальну допомогу на будівництво церкви в смт Іванопіль.

Сьогодні «Кусто Агро» реалізує проєкт «Алея однокласників» – парк відпочинку для селян у с. Троща.

Щороку компанія також виділяє значні кошти на лікування та поховання селян. Також пайовик може звернутись по матеріальну допомогу.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!