Агромаркет

Краудфандинг та 1,2 млн грн на підтримку сіл: соціальні проєкти «Кусто Агро»

На сьогодні компанія «Кусто Агро» освоїла 70% із загального бюджету на соціальну політику – майже 1,2 млн грн залучено на підтримку сіл та громад.

Про це повідомили в компанії.

Як зазначається, бюджет соціальної політики формується з розрахунку 50 грн за 1 га орендованої землі, по факту освоєння бюджету ця сума на сьогодні склала 75 грн на 1 га орендованої землі.

«Проблема, з якою зіштовхується «Кусто Агро» у своїй роботі — пасивність пайовиків. Люди сприймають вкладення в соціальну політику як обов’язок підприємства, а самі залишаються осторонь, не бажаючи приймати участь у жодних соціальних ініціативах.

Аби залучити населення до втілення соціальних проєктів, компанія започаткувала краудфандинг — спільний збір коштів на соціальні проєкти», – розповіла директорка Департаменту соціальної політики «Кусто Агро» Оксана Тальянчук,

За її словами, до липня в «Кусто Агро» вже затверджений бюджет на різноманітні заходи. Компанія й надалі розвиватиме краудфандингову платформу, щоб зацікавити людей долучитись до соціальних проєктів. Кожен може запропонувати ідеї щодо розвитку громади, на реалізацію яких збиратимемо кошти.

Крім того, у розвитку інфраструктури села особливу увагу «Кусто Агро» приділяє школам та садочкам. Цьогоріч у с. Ліщин облаштували дитячу площадку вартістю 120 тис. грн. Також замінено вікна на енергоефективні у школах с. Сінгурі та с. Пряжів Житомирської області, де працює підприємство СТОВ «Ліщинське», надано матеріальну допомогу на будівництво церкви в смт Іванопіль.

Сьогодні «Кусто Агро» реалізує проєкт «Алея однокласників» – парк відпочинку для селян у с. Троща.

Щороку компанія також виділяє значні кошти на лікування та поховання селян. Також пайовик може звернутись по матеріальну допомогу.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!