Агромаркет
Головне:
Агромаркет

Уряд Ефіопії визначив Україну стратегічним партнером на 2020 рік

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

У торгово-промисловій палаті України відбувся круглий стіл за участі генерального директора Служби державних закупівель Ефіопії Цевайє Мелуне Бачоре та представників українського бізнесу різних сфер, включаючи сільське господарство, агропромисловий, будівельний і медичний сектори.

Про це повідомляє прес-служба ТПП.

Як зазначається, обговорювались перспективи подальшого співробітництва, зокрема у постачанні зернових культур до Ефіопії.

«Круглий стіл надав можливість налагодити діалог між бізнесовими колами обох країн, особливо щодо закупівель пшениці й умов участі у тендерах», – ідеться в повідомленні.

Ефіопська сторона наголосила на важливості співпраці саме з нашою державою, адже уряд країни визначив Україну стратегічним партнером на 2020 рік.

Також висловлено бажання взаємодіяти на міждержавному рівні після підписання міжурядових угод. Сторони домовились про подальшу співпрацю та підтримку ефективного бізнес-діалогу.

Загалом, Ефіопія є одним із найбільших торговельних партнерів України серед країн Підсахарської Африки. Зауважимо, що  український експорт до Ефіопії у 2015–2017 рр. був більшим, ніж до всіх інших країн цього регіону – торгових партнерів України, а за обсягами взаємної торгівлі серед цих країн Ефіопія традиційно посідає друге-третє місця.

При цьому розвиток двосторонніх торговельно-економічних відносин відзначається стабільно високим позитивним сальдо на користь України.

Як повідомлялося раніше, погоджено ветсертифікат для експорту українського м’яса птиці до Ефіопії

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!