Агромаркет

Південна Корея поглиблює економічну співпрацю з Україною

Республіка Корея є одним з основних торгових партнерів України у Східній Азії. У 2020 році українсько-корейський товарообіг зріс на 2,07% порівняно з попереднім роком, склавши 849 млн дол. США.

Про це повідомляє пресслужба ТТП України.

У січні 2021 року корейська сторона включила Україну до переліку пріоритетних країн Комплексного плану міжнародної співпраці Республіки Корея в цілях розвитку на 2021-2025 роки в рамках «Official Development Assistance» як державу з високим потенціалом економічного та дипломатичного співробітництва.

«Все більше корейських компаній відкривають для себе український ринок. Моя місія – сприяти цій тенденції», – наголосив Надзвичайний і Повноважний Посол України Республіки Корея в Україні пан Кім Хьонг Те.

Під час зустрічі президент ТПП України разом з Послом обговорили конкретні кроки, які необхідно зробити задля поглиблення співпраці між діловими колами двох країн. З цією метою минулого року було створено Українсько-корейську ділову раду.

Нагадаємо, південнокорейська MFG закупила 65 тис. тонн чорноморської пшениці. Також ми писали, що  експорт чорноморської пшениці може стати рекордним.