Агромаркет

Уперше в українській практиці виробник добровільно відкликав з обігу партію своєї продукції

Компанія «Карлсберг Україна» прийняла рішення про відкликання з ринку партії квасу «Квас Тарас Білий» у ПЕТ пляшках об’ємом одиниці продукції 1,5 л з терміном придатності до 25.12.2019.

Про це повідомляє Держпродспожислужба з посиланням на офіційну інформацію компанії.

Як зазначається, виробник обґрунтовує своє рішення тим, що у зазначеній партії було виявлено вторинне бродіння в поодиноких пляшках, у результаті чого може збільшуватися масова частка спирту та, відповідно, вміст діоксиду вуглецю, що може призвести до деформації та механічного пошкодження пляшки. Це показали результати внутрішнього контролю.

У компанії зазначають, що квас відповідає показникам безпечності, однак, попри це, він є нерекомендованим до вживання, оскільки має відхилення від початкових показників якості, затверджених ПрАТ.

У зв’язку з цим «Карлсберг Україна» інформує про припинення реалізації вище вказаної партії квасу, про що інформує споживачів. При цьому для споживачів організована можливість повернення квасу із зазначеної партії напою з відповідною компенсацією через мережі магазинів за умови наявності чеку.

Наразі виробник вживає коригувальні заходи у відповідності до внутрішніх процедур та стандартів якості. «Ми наголошуємо, що такий випадок є безпрецедентним, оскільки рішення про добровільне вилучення своєї продукції з обігу, а не через вжиття заходів з боку органу контролю, приймається вперше в українській практиці», – зазначили в Держпродспоживслужбі.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!