Агромаркет

Українським фермерам тимчасово надано безкоштовний доступ до супутникового моніторингу полів

Українсько-американська компанія EOS Data Analytics долучилася до ініціатив на допомогу бізнесу, щоб сприяти подоланню негативних наслідків пандемії COVID-19, і до 30 квітня 2020 року відкрила безкоштовний доступ до платформи супутникового моніторингу полів EOS Crop Monitoring, аби фермери мали більше змоги залишатися вдома.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Платформа супутникового моніторингу полів – «хмарний» сервіс, який використовує супутникові знімки для стеження за посівами. Він надає фермерам важливу актуальну інформацію про їхній стан.

Технологічна платформа повідомляє користувачів про зміни у вегетації, попереджає про різку зміну погоди, автоматизує виставлення пріоритетів. Завдяки супутниковим даним за станом полів можна стежити буквально з дому, зменшуючи потребу контактувати з людьми – це дуже важливо під час карантину. 

Така пропозиція діятиме до 30 квітня 2020 року. Аби скористатися нею, потрібно зареєструватися на сайті платформи та отримати листа з інструкціями для безплатного доступу.

«Медики нині борються за наше сьогодні, тоді як фермери працюють задля завтрашнього дня. Навряд чи можна уявити собі світ, де сільське господарство просто перестало працювати. Тому ми хочемо допомогти тим, хто не припиняє працювати навіть у теперішній ситуації», – зазначив директор з розвитку бізнесу EOS Crop Monitoring Олександр Сакаль.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!