Агромаркет

Українські аграрії з 2022 року отримають доступ до високопродуктивних мультиспектральних супутникових знімків

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Українсько-американська компанія EOS Data Analytics уклала угоду з південноафриканською компанією Dragonfly Aerospace про постачання  високопродуктивних мультиспектральних камер HR-250 для оснащення власного супутника. Його запуск на низьку орбіту Землі (LEO) заплановано на початок 2022 року. Камери дадуть змогу отримувати широкодіапазонні зображення з відбитком із 7 спектральних смуг із роздільною здатністю близько одного метра.

Про це повідомляє прес-служба EOS Data Analytics.

«Мультиспектральні знімки незамінні для відстеження змін навколишнього середовища. Вони дозволяють проводити регулярні спостереження на окремих територіях та точно локалізувати зони руйнівного впливу людини на природу. Відповідно, це дає можливість вчасно реагувати та запобігати його наслідкам як в окремому регіоні, так і по всій планеті», – йдеться в повідомленні.

“За допомогою двох наших камер HR-250 супутник EOS Data Analytics зможе охопити більші території, що є значною технологічною перевагою особливо для комерційної сільськогосподарської галузі. Для цієї місії Dragonfly Aerospace надасть спеціальні спектральні фільтри, оптимізовані для конкретних потреб клієнтів EOS Data Analytics, — заявив генеральний директор Dragonfly Aerospace Браян Дін. — Технічні інженери Dragonfly Aerospace проведуть інтенсивне передпольотне калібрування та калібрування на орбіті, щоб забезпечити високу точність даних для EOS Data Analytics“.

Оскільки сприяння розумному використанню ресурсів Землі є однією із ключових задач компанії, впровадження мультиспектральних знімків у роботу EOS Crop Monitoring надасть ще більше можливостей для ведення точного землеробства. Зображення із власного супутника допоможуть аграріям отримати точні дані для аналізу важливих показників стану їхніх угідь.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями