Агромаркет
Головне:
Агромаркет

Українських бджолярів запрошують взяти участь у міжнародному конкурсі в Лондоні

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Українських виробників меду, які замислюються над експортуванням власної продукції, запрошують взяти участь у міжнародному конкурсі London Honey Awards 2021.

Про це повідомляється на Фейсбук-сторінці Embassy of Ukraine to the UK.

Участь у конкурсі дає унікальну можливість знайти партнерів у Великій Британії, яка щорічно імпортує понад 45 тисяч тонн меду з різних країн світу і є п’ятим за обсягами медовим імпортером у світі.

До речі, за умовами Угоди про політичне співробітництво, вільну торгівлю та стратегічне  партнерство, що діє з 1 січня 2021 року, Україна має безмитну квоту на експорт меду в розмірі 1000 тонн.

Минулоріч Україна вперше взяла участь в London International Honey Awards. Тоді «Духмяні луки козачки» від еко-пасіки «Бджолина садиба» отримала почесне «срібло».

Заявки на участь в цьогорічному конкурсі приймаються до 10 травня 2021 року, оцінювання меду відбудеться 17-18 травня, а нагородження переможців – 30 травня 2021 року. Вартість участі – £120 за продукт. Допускається до конкурсу мед, обсяг виробництва якого складає понад 500 кг.

«Тож, якщо ми вас зацікавили – пишіть нам на [email protected] за додатковою інформацією про те, як можна взяти участь в London Honey Awards 2021», – констатують у повідомленні.

Нагадаємо, експорт меду у 2020 році досяг рекордного показника.

Джерело:
AgroTimes

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ