Агромаркет
Головне:
Агромаркет

Україна стала другою країною в світі, де запустили сервіс переказу грошей через Viber

Компанії Mastercard та Rakuten Viber оголосили про запуск в Україні нового сервісу грошових переказів Moneytou, який дає змогу переводити гроші безпосередньо під час спілкування в додатку месенджера без інформації про номер карти.

Про це повідомляє Фінансовий клуб.

Тепер для переказу грошей комусь із знайомих, немає потреби знати номер його платіжної карти. Досить, щоб одержувач просто був у списку контактів у Viber. Переказати кошти через Viber можна безпосередньо під час спілкування в додатку.

В сервіс Moneytou інтегрована технологія Mastercard Send і цифровий гаманець Masterpass. У нього можна додати свою платіжну карту будь-якого українського банку.

Комісія послуги складає 5 грн + 1% від суми переказу. Максимальна сума одного переказу становить 14 900 грн.

Якщо у користувача не зареєстровані карти в гаманці Masterpass, потрібно вказати номер карти, її назву, CVV2-код і термін дії. У процесі реєстрації доступ до даних запросять два сервіси: NeoPay і Edenlab – партнери Mastercard.

Україна стала другою країною в світі, де запрацював такий сервіс. Раніше такий сервіс запустили в Угорщині. Надалі географія такої послуги розшириться й на інші країни Європи, в тому числі на Румунію, Сербію та Болгарію.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!

Журнали