Агромаркет

Відсьогодні переказ коштів можливий лише за стандартом IBAN

Відсьогодні, з 13 січня 2020 року банки прийматимуть до виконання документи на переказ коштів тільки на рахунки з IBAN.

Про це повідомили в Національному банку України.

Відтепер номери рахунків банківських клієнтів в Україні повинні містити 29 символів та відповідати вимогам стандарту IBAN, який використовується у Європі.

Завдяки скороченню кількості реквізитів використання цього міжнародного стандарту робить комфортнішим оформлення розрахункових документів.

НБУ кілька разів відкладав запуск IBAN (міжнародний номер банківського рахунку) в Україні. Якщо спочатку впровадити IBAN не встигали банки, то на фінальному етапі – Держказначейство.

Як повідомлялося раніше, вітчизняні банки завершили перехід на міжнародний стандарт IBAN

Нагадаємо, перехід на стандарт IBAN розпочався 05 серпня 2019 року і тривав до 31 жовтня 2019 року. Під час переходу на стандарт IBAN банки надавали інформацію про нові та змінені за стандартом IBAN рахунки клієнтів – платників податків відповідним контролюючим органам.

Довідка

В Україні IBAN складається з 29 букв і цифр: код України UA (2 букви), контрольний розряд (2 цифри), код банку (6; його МФО), нулі, які доповнюють IBAN до 29 знаків; номер рахунку (до 31 жовтня 2019 року – від 5 до 14 символів, з 1 листопада – від 5 до 19 символів).

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!