Агромаркет
Головне:
Під час карантину важливо зберегти логістичні потоки для забезпечення аграріїв насінням, - думка За два місяці Україна закупила за кордоном 6 тис. тонн сиру У Канаді послугами агроавіації користується кожен четвертий-п’ятий фермер У групі компаній «Олстас» знайшли спосіб уникнути промивання ґрунтових гербіцидів Зорянський елеватор на Рівненщині завершує відвантаження зерна Компанія FMC розпочала реєстрацію препаратів для захисту томатів від південноамериканської томатної молі Вітчизняні борошномели закликають владу тимчасово обмежити експорт зерна, аби запобігти здорожчанню хліба АМКУ призупинив впровадження «Укрзалізницею» нового договору про надання послуг На термінал Neptune зайшов під завантаження найбільший балкер Про нові органічні малинники площею 40–50 га на кілька років можна забути, – експерт
Агромаркет

Відсьогодні переказ коштів можливий лише за стандартом IBAN

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Відсьогодні, з 13 січня 2020 року банки прийматимуть до виконання документи на переказ коштів тільки на рахунки з IBAN.

Про це повідомили в Національному банку України.

Відтепер номери рахунків банківських клієнтів в Україні повинні містити 29 символів та відповідати вимогам стандарту IBAN, який використовується у Європі.

Завдяки скороченню кількості реквізитів використання цього міжнародного стандарту робить комфортнішим оформлення розрахункових документів.

НБУ кілька разів відкладав запуск IBAN (міжнародний номер банківського рахунку) в Україні. Якщо спочатку впровадити IBAN не встигали банки, то на фінальному етапі – Держказначейство.

Як повідомлялося раніше, вітчизняні банки завершили перехід на міжнародний стандарт IBAN

Нагадаємо, перехід на стандарт IBAN розпочався 05 серпня 2019 року і тривав до 31 жовтня 2019 року. Під час переходу на стандарт IBAN банки надавали інформацію про нові та змінені за стандартом IBAN рахунки клієнтів – платників податків відповідним контролюючим органам.

Довідка

В Україні IBAN складається з 29 букв і цифр: код України UA (2 букви), контрольний розряд (2 цифри), код банку (6; його МФО), нулі, які доповнюють IBAN до 29 знаків; номер рахунку (до 31 жовтня 2019 року – від 5 до 14 символів, з 1 листопада – від 5 до 19 символів).

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!