Агромаркет

Україна й Казахстан домовились про посилення економічної співпраці

В ході українсько-казахстанського бізнес-форуму, що проходив у Торгово-промисловій палаті України (ТПП),  одразу кілька казахстанських компаній отримали пропозиції від українських колег створити спільні підприємства в Україні.

Про це повідомляється на сайті ТПП.

У ході В2В-зустрічей українських і казахстанських компаній учасники форуму обговорили найближчі перспективи та пріоритетні напрями двостороннього економічного співробітництва.

Як зазначається, казахстанські компанії зацікавлені у встановленні ділових зв’язків із українським бізнесом, зокрема, у сільському господарстві та продовольстві (власний експорт борошна, кондитерських виробів, консервів тощо).

«Ми знаємо, що інтенсивність характеризується контактами. Тож такі зустрічі – чудові можливості для зростання товарообігу. А постійні інструменти підтримки ТПП теж забезпечила – ми створили Торговий дім і Ділову раду. І це приносить позитивні результати», – зазначив президент ТПП України Геннадій Чижиков.

За його словами, кількість спільних підприємств зростає. Збільшується також товарообіг між країнами – у І кварталі 2019 року цей показник зріс на 37%.

 «Час звичайної торгівлі між країнами вже минув. Сьогодні нам необхідно зосередити свою увагу на кооперації і створенні спільних підприємств. Саме така стратегія співпраці стане виграшною для обох країн. Між Україною і Казахстаном створено правову базу –  зараз практично немає сфер, які не врегульовані, її потрібно просто ефективно використовувати», – сказав посол Казахстану в Україні Самат Ордабаєв.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!