Агромаркет
Головне:
Агромаркет

У поточному сезоні світове виробництво зерна зросте на 2,3%, - прогноз

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Світове виробництво зернових у 2019/20 МР очікується на рекордному рівні в 2,715 млрд тонн, що на 2,3% більше, ніж роком раніше.

Про це повідомляється на сайті організації.

Так, ФАО відзначає «змішані» прогнози на врожай фуражних зернових у Південній півкулі, висаджений в 2019 році. Урожаю кукурудзи в Аргентині сприятимуть опади, збільшення посівних площ, високі внутрішні ціни і сприятливі перспективи експорту. А повільні темпи збирання сої призвели до затримок сівби кукурудзи в сусідній Бразилії.

У Північній півкулі очікується зниження посівів озимої пшениці в Європі через передчасні проливні дощі у Франції та Великобританії, а також в Україні та в США очікується скорочення посівів озимих зернових.

У Росії, Індії та Пакистані, навпаки, очікуються більш високі показники. Там офіційні дані показують рекордні посівні площі для озимої пшениці.

ФАО підвищила свій прогноз світового обсягу споживання зернових в 2019-2020 роках до 2,714 млрд тонн, що на 1,2% більше, ніж у попередньому році, переважно через істотне офіційне коригування в бік підвищення показника США для кукурудзи, що використовується в якості фуражного зерна.

Очікується, що світові запаси зернових до кінця сезону в 2020 році складуть 863,3 млн. тонн, що трохи нижче їхнього початкового рівня. Підсумковий глобальний показник співвідношення запасів до обсягу споживання зерна в даний час прогнозується на рівні 30,9%, що відповідає сприятливому рівню відповідно до історичних мірок.

Прогнозований світовий товарообіг зерновими в 2019-2020 році зросте на 2,3% – до 420,2 млн. тонн, що стане другим показником за величиною в історії, обумовленим зростанням поставок пшениці з Європейського союзу і України в Азію.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!