Агромаркет

У «Кусто Агро» розповіли, чого чекають від ринку землі

У казахстанській компанії «Кусто Агро», що веде свою діяльність і в нашій державі, не очікують значних змін після відкриття ринку землі. Дозволять чи не дозволять продаж землі іноземним компаніям, в обох випадках компанія працюватиме за базовим сценарієм, за яким працює вже понад сім років.

Про це повідомив перший заступник генерального директора «Кусто Агро» Алішер Тяжин в ході ХІ міжнародної конференції «Ведення агробізнесу в Україні», інформує прес-служба компанії.

«Я не думаю, що ринок землі викличе масовий відтік пайовиків. Пайовики вже не ті, якими були 10 років тому. З появою інтернету і доступу до інформації вони теж розуміють цінність своєї землі, і не кожен захоче продавати. Їм комфортно працювати за старою схемою», – зазначив він.

За його словами, у «Кусто Агро» є певна внутрішня філософія: земля нікому в принципі належати не може. Тому, навіть якщо компанія не матиме змогу купувати землю, вона незмінно буде соціально орієнтованою, якою була досі.

Втім, на думку Алішера Тяжина, держава повинна стати тим майданчиком, який буде хеджувати або страхувати ризики всіх інвесторів і учасників у цьому процесі.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!