Агромаркет
Головне:
Під час карантину важливо зберегти логістичні потоки для забезпечення аграріїв насінням, - думка За два місяці Україна закупила за кордоном 6 тис. тонн сиру У Канаді послугами агроавіації користується кожен четвертий-п’ятий фермер У групі компаній «Олстас» знайшли спосіб уникнути промивання ґрунтових гербіцидів Зорянський елеватор на Рівненщині завершує відвантаження зерна Компанія FMC розпочала реєстрацію препаратів для захисту томатів від південноамериканської томатної молі Вітчизняні борошномели закликають владу тимчасово обмежити експорт зерна, аби запобігти здорожчанню хліба АМКУ призупинив впровадження «Укрзалізницею» нового договору про надання послуг На термінал Neptune зайшов під завантаження найбільший балкер Про нові органічні малинники площею 40–50 га на кілька років можна забути, – експерт
Агромаркет

Трейдери знижують ціни закупівлі кукурудзи в портових терміналах

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

З початку поточного тижня низка зернотрейдерів знизили закупівельні ціни на кукурудзу в зернових терміналах українських портів, повідомляє AgroTimes.

Так, компанія Сoretrade в портах Одеси і Південного від сьогодні закуповує кукурудзу по 4880 грн./тонну проти 4900 грн./тонна в минулу п’ятницю. Так саме по 4880 грн./тонна платить за зернову компанія НІБУЛОН на власному терміналі в Миколаївському порту, що на 50 грн./тонна менше, ніж наприкінці минулого тижня. Компанія «Агропросперіс» знизила ціну закупівлі кукурудзи на терміналах ТІС і «Транс-сервіс» порівняно з минулою п’ятницею на 60 грн./тонна – до 4870 грн./тонна.

Зниження закупівельних цін на кукурудзу як на первинних елеваторах, так і в портах триває від початку місяця на тлі скорочення попиту на зернову. Разом з тим, трейдери, які прагнуть зберегти обсяг закупівель, тримають ціни без змін – для прикладу, компанія «Кернел» пропонує на терміналах в портах Чорноморська і Південного за кукурудзу 4900 грн./тонна, як і минулого тижня.

Наразі кукурудза через скорочення запасів пшениці і ячменю є основною культурою українського зернового експорту.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!