Агромаркет

Syngenta виділить $2 млрд на інновації у боротьбі зі зміною клімату

Сьогодні компанія Syngenta оголосила, що протягом наступних п’яти років буде витрачено $2 мільярди, щоб допомогти фермерам підготуватися до загроз, пов’язаних зі зміною клімату, що зростають.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Інвестиції сприятимуть досягненню нової мети щодо стабільного розвитку напряму Syngenta із представлення ринку щороку принаймні двох технологічних проривів, які б сприяли зменшенню впливу сільського господарства на зміну клімату і допомагали продовольчій системі залишатися в планетарних межах.

Як повідомив головний виконавчий директор Syngenta Ерік Фірвальд інвестиції в дослідження і розробку для сталого сільського господарства супроводжуватимуться прагненням знизити до 2030 року інтенсивність викидів вуглецю від діяльності компанії на 50%.

За його словами, $2 млрд буде спрямовано на програми з чітко диференційованими перевагами або проривними технологіями, які дадуть змогу поетапно змінити стійкість сільського господарства і стосуватимуться, зокрема, використання земель, якості ґрунту та інтегрованої боротьби зі шкідниками.

«Наразі сільське господарство докладає максимум зусиль у боротьбі зі зміною клімату, —Syngenta прагне прискорити наші інновації, щоб віднайти кращі та лише безпечні рішення для вирішення загальної проблеми зміни клімату і втрати біорізноманіття. Це не просто слова, це реальні дії, які спрямовуватимуть фокус Syngenta на допомогу фермерам у боротьбі зі зміною клімату та зменшуватимуть частку цього сектора у викидах парникових газів у світі», – зауважив пан Фірвальд.

Про прогрес у досягненні цих цілей буде щорічно повідомлятися і проводитиметься незалежна ревізія.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!