Агромаркет

Стартувала наукова освітньо-грантова програма для школярів

В Україні оголошено про початок наукової освітньо-грантової програми для школярів та школярок під назвою «Scientibattle».

Про це повідомляє пресслужба Corteva Agriscience.

Мета програми «Scientibattle» – сприяти популяризації агробіологічних наук серед школярів і школярок та розвитку їхнього потенціалу в сільському господарстві. За результатами Всеукраїнського дослідження, проведеного Corteva Agriscience в 2019 році серед понад 1000 підлітків у віці 14-18 років і батьків дітей цього віку, лише 2% підлітків обирають професії аграрного спрямування або роботу в сільськогосподарській галузі та 2% батьків рекомендують дітям роботу за цим напрямком. Для більшості опитаних сільське господарство виявилося незнайомою сферою діяльності, і саме це є ключовою причиною відсутності вибору на користь сільського господарства під час планування кар’єри.

Тому Corteva Agriscience приділяє особливу увагу розробці та підтримці проєктів, які мотивують молоде покоління будувати кар’єру в сільському господарстві, а саму галузь сприймати, як перспективну, високотехнологічну та інноваційну діяльність

Очікується, що в проєкті «Scientibattle» візьмуть участь близько 1200 учнів зі шкіл по всій території України.

Нагадаємо, Corteva Agriscience допомагає фермерам застрахуватися від наслідків негоди. Також ми писали, що Corteva Agriscience разом із Credit Agricole розпочинає кредитування фермерів під 1%.