Агромаркет
Головне:
Агромаркет

Китай очікує рекордного рівня виробництва зерна

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Уряд Китаю видав директиву, яка передбачає суворі обмеження щодо перетворення сільськогосподарських угідь на інші типи земель – лісові господарства, сади тощо, а також стабілізацію виробництва зерна в країні.

Про це пише pig333.

Оскільки культивованої землі в Китаї небагато, в документі пропонується заохочувати промисловий і торговельний сектори до інвестування капіталу у вирощування поліпшених сортів сільськогосподарських культур, перероблення й транспортування продуктів харчування, а також спеціалізовані послуги, пов’язані з виробництвом зерна на місцях.

Директива закликає відповідні відомства оптимізувати виробничі структури, проводити суворішу політику щодо захисту сільгоспугідь та науково використовувати орні землі. Зокрема, Міністерство сільського господарства та сільських відносин, Міністерство природних ресурсів повинні використовувати сучасні інформаційні технології – такі, як супутникове дистанційне зондування, для проведення обстежень сільгоспугідь у Китаї та повідомляти про будь-яке використання таких земель для цілей, не пов’язаних із виробництвом зерна.

Днями міністр сільського господарства та сільських відносин заявив, що цього року Китай очікує рекордного рівня виробництва зерна.

Нагадаємо, Китай активізував імпорт українського ячменю.

Як повідомлялося, чинником зростання світових цін на корми є погодні умови у Південній Америці та Східній Європі, що чинять тиск на доступність кукурудзи і сої.

Джерело:
AgroTimes

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ