Агромаркет
Головне:
Агромаркет

OSTCHEM RETAiL почав продавати дизельне пальне для аграріїв

OSTCHEM RETAiL, який входить до складу структури Group DF, розпочав продавати дизельне пальне для аграріїв. Тепер в «єдиному вікні» фермери зможуть придбати не тільки мінеральні добрива, ЗЗР, насіння, а й пальне.

Про це повідомляється на сайті  Group DF.

Сервіс надається аграріям по всій Україні з доставкою в господарство. Компанія продаватиме пальне виробництва України, Білорусії та Литви.

«Ми продаємо мінеральні добрива – це наш основний продукт. Також, в рамках кобрендингової програми з компанією SYNGENTA, аграріям надається можливість придбати засоби захисту рослин та насіння. Тепер, коли до цього переліку додалося дизельне пальне, клієнт закриває до 70% потреби всього сільськогосподарського циклу», – зауважив керівник напрямку OSTCHEM RETAiL Євген Хуриленко.

За словами Євгена Хуриленко, програми лояльності від OSTCHEM RETAiL будуть давати можливість фермерам суттєво заощадити фінансові ресурси.

Під час проведення сільгоспробіт аграрій використовує до 100 літрів дизельного пального на гектар, витрати на пальне складають близько 15-20% усього сільгоспциклу аграрія.
Аналітики Group DF оцінюють обсяг українського ринку дизельного пального для агросектора – близько 40 млрд. грн.

Раніше повідомлялося, що OSTCHEM RETAiL (входить в Group DF) уклав прямі угоди з шістьма українськими банками про цільове кредитування закупівлі аграріями азотних добрив. Крім того, OSTCHEM RETAiL, міжнародна компанія SYNGENTA і низка українських та іноземних банків-партнерів відкрили для аграріїв можливість купувати в кредит добрива, насіння та засоби захисту рослин в одному рішенні.

«Ми очікуємо, що в подальшому програми пільгового кредитування поширюватимуться не тільки на покупку аграріями добрив, насіння і СЗРів, але і покриють придбання пального», – додав Євген Хуриленко.

Нагадаємо, питання ліцензування обігу пального аграріями може бути переглянуто.