Агромаркет

ПСП ім. Т. Г. Шевченка диджиталізує виробництво

У ПСП ім. Т. Г. Шевченка, що входить до складу компанії «Аснова Холдинг», цього року мають намір впроваджувати нові технології для аналізу виробничих процесів, оновити парк техніки та підібрати до вирощування більш посухостійкі гібриди.

Про це AgroTimes розповів директор з виробництва продукції органічного рослинництва ПСП ім. Т. Г. Шевченка («Аснова Холдинг») Андрій Вдовиченко.

«2020 рік для більшості виробників відзначився складними погодними умовами, особливо що стосується півдня України. Разом з тим ми здобули новий досвід. Так, цього року ми однозначно будемо здійснювати адаптацію культур, підбір більш посухостійких гібридів», – зазначив фахівець.

Він також розповів, що у господарстві планують максимально оптимізувати процеси виробництва за рахунок придбання більш енергоефективних агрегатів та сучасної техніки.

«Цього року ми маємо намір зробити ще один крок до диджиталізації виробництва, в тому числі що стосується контролю й аудиту виробничих процесів», – додав Андрій Вдовиченко.

Нагадаємо, ПСП ім. Т. Г. Шевченка адаптує сівозміну до кліматичних змін. Раніше в компанії розповіли про три чинники покращення якості ґрунту.