Агромаркет

Програму МХП з реінтеграції ветеранів високо оцінили на міжнародному рівні

МХП став фіналістом Business Culture Awards 2023 у номінації Best Corporate Sustainability Initiative з нашою програмою реінтеграції ветеранів. Проєкт «МХП Поряд» – комплексна програма підтримки мобілізованих співробітників і тих, хто повертається з фронту.

Про це повідомляє пресслужба МХП.

Business Culture Awards – це міжнародна нагорода, яка оцінює внесок організацій у створення та підтримку високоефективної корпоративної культури. Суддівське журі, у складі якого понад 50 світових HR та бізнес-лідерів, відзначили компанії, які піклуються про своїх співробітників, їх кар’єрний розвиток, психічне здоров’я та фізичне благополуччя.

«Ми подавали заявку на Business Culture Awards 2023 ще в липні, і за ці кілька місяців програма масштабувалася і вийшла на новий рівень. Відтепер комплексна програма з індивідуальним підходом до кожного охопить не тільки наших працівників-ветеранів та їхні родини, а й орендодавців компанії та жителів громад з військовим досвідом. Для цього ми створюємо Центр взаємодії з військовими та ветеранами», – зауважили в компанії.

Наразі в МХП працевлаштовано 167 ветеранів, 2309 співробітників мобілізовані до лав ЗСУ. Програма «МХП Поряд» включає створення індивідуальних планів адаптації для кожного ветерана, періодом від 6 до 18 місяців.

Раніше студенти зі всієї України пройшли тест-драйв агрокар’єри в МХП.