Агромаркет
Головне:
Агромаркет

Прогноз опадів в Україні опускає ціни на пшеницю

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

У новому щомісячному звіті експерти Міжнародної зернової ради (IGC) підтвердили відсутність фундаментальних чинників для зростання цін та залишили прогноз світового виробництва пшениці на рівні 763 млн тонн, оскільки високий врожай в Росії та Австралії компенсує скорочення виробництва в Канаді та Аргентині.

Про це повідомили аналітики електронної зернової біржі Grain Trade.

«Дощі в Європі та прогноз опадів в Україні та Росії знижують ціни чорноморської пшениці, які підтримувала викликана посухою затримка сівби в Україні», – йдеться в повідомленні. 

Наприкінці тижня ціни пропозицій чорноморської пшениці знизилися до $230-235/тонна (FOB), а ціни попиту продовжують опускатися. Вересневі ф’ючерси на чорноморську пшеницю на біржі в Чикаго знизились на 1,3%, до $228/тонна, грудневі – на 1,1%, до $231,5/тонна. 

В Україні закупівельні ціни на пшеницю знизилися в порту до $215-220/тонна, або 7,4-7,5 тис. грн/тонна, хоча напередодні сягали рекордних 7,65 тис. грн/тонна на тлі спекулятивного зростання експортних цін пропозицій. 

Ціни на французьку пшеницю опускаються другий день поспіль слідом за падінням Чикаго та на тлі зниження експортних цін на російську пшеницю. 

Протягом тижня було експортовано лише 5 тис т французької пшениці, але трейдери сподіваються на активізацію відвантажень до Китаю за раніше укладеними контрактами.

Джерело:
AgroTimes

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ